Her gün ayrı, her gün doğru fiyat ile cironuzu %27’ye kadar arttırın.

Airbnb ilanınızın fiyatının bugün ne olması gerektiğini biliyor musunuz? Peki ya yüksek sezon veya talebin daha düşük seyrettiği dönemlerde? İmkanlarınız ve rakipleriniz fiyatınızı üzerinde etkisi nedir? Tüm bu soruların cevabı Homesberg’de.

27%’ye varan

Ciro Artışı

Dinamik fiyatlandırma, ürün veya hizmetlerin fiyatlarının çeşitli değişkenlere göre otomatik olarak ayarlandığı bir fiyatlandırma yöntemidir. Bu değişkenler, pazar koşulları, talep düzeyi, rekabet durumu, mevsimsel etkiler ve diğer çeşitli faktörler olabilir. Dinamik fiyatlandırma, geleneksel sabit fiyatlandırmaya göre daha esnek ve dinamik bir yaklaşım sunar.

Sene boyunca fiyatlarınızı düzgün ayarlanmazsanız yüksek fiyatlı rezervasyon fırsatlarını veya talebin düşük seyrettiği dönemlerde doluluğunuzu arttırarak cironuza katkı sağlama fırsatlarını kaçırabilirsiniz.

Talebe göre doğru fiyatlandırma yaparak günlük fiyat ortalamanızdan ödün vermeden sene boyunca %95 doluluk oranlarına ulaşmak mümkün.

Homesberg’in dinamik fiyatlama hizmeti ile rakiplerinizin daima bir adım önünde olun. Yatırımınızın karşılığını maksimumda alın.

  • Rakip ve Alternatif Analizi: İmkanlarınıza, lokasyonunuza, ortalama fiyat ve rezervasyon alma metriklerinize bakarak rakiplerinizi ve alternatiflerinizi tespit ediyoruz.
  • Talep ve Markete göre Fiyatlandırma: Şehrinizin, bölgenizin ve rakiplerinizin doluluk ve fiyatlarına göre optimal fiyatınızı belirliyoruz.

  • Fiyat Faktörleri: Sezonsallık, haftanın günleri, özel günler ve tatilleri yakından takip ediyoruz. Bu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz

  • Özelleştirilebilir Kural Setleri: Minimum – maksimum fiyatlar, haftanın günleri ayarlamaları, zaman bazlı musaitlik durumuna göre ayarlamalar ve daha fazlası. Kendi kurallarınızı yaratmak artık çok kolay.

Tüm kontrol sizde!

İsterseniz baz, minimum ve maksimum fiyatınızı belirleyerek önerdiğimiz fiyatları tam otomatize şekilde kullanabilir veya kendi kural setlerinizi yaratabilirsiniz.

Diğer çözümlerimiz

Raporlama ve Dashboard

Tüm performansınız parmaklarınızın ucunda

Market Analizi

Rakiplerinizi kendilerinden iyi tanıyın