Tüm performansınız parmaklarınızın ucunda.

Gelir ve giderlerinizi, doluluk oranlarınızı ve çok daha fazlasını anlık olarak takip edebilir, dilediğiniz parametrelerle filtreleyebilir ve vereceğiniz kararları gerçek verilere dayandırabilirsiniz.

%34

Muhasebede zaman tasarrufu

Verilere dayalı yönetim, işletmenizin daha etkili ve verimli olmasını sağlar. Dashboard yazılımımız, sizin ve ekibinizin Airbnb işletmenizle ilgili tüm önemli verilere kolayca erişmesine olanak tanır. Gelirler, doluluk oranları, konuk değerlendirmeleri ve daha fazlası, tek bir merkezi panoda toplanır ve görsel olarak sunulur. Bu sayede, işletmenizin performansını daha iyi anlar ve hızlı kararlar alabilirsiniz.

Airbnb işletmeniz için verileri anlamlı bilgilere dönüştüren ve iş kararlarınızı destekleyen özel raporlama ve kontrol paneli çözümleri sunuyoruz. Homesberg olarak, misafirlerinizi daha iyi anlamak, performansınızı izlemek, gelirinizi artırmak ve giderlerinizi kontrol etmek için kapsamlı analiz ve görselleştirme araçları sunuyoruz.

Homesberg Raporlama ve Dashboard paneli ile performansınızı 360 derece görün.

  • Performans Analizi: Airbnb işletmenize özel raporlar oluşturarak, anahtar performans göstergelerini (KPI’lar) izlemenizi sağlıyoruz. Gelir, rezervasyon oranları, misafir incelemeleri ve daha fazlasını kolayca görebilir ve verileri karar alma süreçlerinize entegre edebilirsiniz.

  • Etkili Görselleştirme: Kuru tablolar ve sayılarla uğraşmak yerine, verilerinizi kolay anlaşılır ve etkileyici grafiklerle sunuyoruz. Performansınızı görsel olarak takip ederek, güçlü ve zayıf yönlerinizi hızla tespit edebilir ve stratejik adımlar atabilirsiniz.

  • Veri Ekleme: Kanallardan otomatik gelen veriler dışında masraflarınızı ve direkt rezervasyonlarınızı da kolayca ekleyebilir tüm performansınızı tek tık ile görebilirsiniz

Kolay veri girişi

Sadece kanallardan aldığınız rezervasyonların metrikleri ile yetinmeyin. Homesberg panelinden kolayca yapabileceğiniz veri girişleri ile direkt olarak aldığınız rezervasyonları, kira, mortgage, fatura vb. tüm giderlerinizi işleyin. Net karınızı an be an takip edin.

Diğer çözümlerimiz

Dinamik fiyatlandırma

Her an, her gün için doğru fiyat

Market Analizi

Rakiplerinizi kendilerinden iyi tanıyın